MotorInfo

Bosch představí v Las Vegas chytrá řešení

20.12.2016 07:40
Bosch představí v Las Vegas chytrá řešení

Od 5. do 8. ledna 2017 bude Bosch na veletrhu CES 2017 v Las Vegas předvádět, jak konektivita mění věci v partnery, společníky a pomocníky. 

Mezinárodní dodavatel technologií a služeb představí na veletrhu inovativní řešení pro následujících oblasti: chytrá domácnost, chytré město, propojená mobilita a senzorové technologie. Díky těmto technologiím je každodenní život jednodušší, pohodlnější a bezpečnější. 

Řešení pro inteligentní město.  Kromě jiného představí Bosch na veletrhu CES řešení z oblasti mobility, energetiky a techniky budov, bezpečnosti a digitální správy měst. Co se týče mobility, zahrnují vystavované technologie systémy pro monitorování prostředí a technologie propojeného parkování, jakož i správu vozového parku, e-mobilitu a řešení pro intermodální přepravu. V případě energetiky budou k vidění virtuální elektrárny, úsporné vytápění, teplá voda, chladicí systémy a technologie pro akumulaci energie. Zabezpečovací systémy zahrnují technologie požární ochrany, systémy pro řízení přístupu a řešení pro kamerové systémy. U obytných budov nabízí Bosch technologie pro chytrou domácnost a propojené domácí spotřebiče.

 

Foto:Bosch