MotorInfo

Mogul - lídrem českého olejářského trhu

25.2.2011 17:32
Mogul - lídrem českého olejářského trhu

Kvalitní výrobky za příznivé ceny. Podpora automobilového sportu, bezpečnosti silničního provozu a odkaz na tradice a český původ.

To je strategie společnosti PARAMO, a.s, výrobce českých motorových olejů značky Mogul.

Boj se zažitými předsudky, tak by se dala jednoduše vyjádřit snaha tradičního producenta maziv změnit vnímání o svých olejích. „Mogul není pro staré škodovky a žigulíky! Naše oleje s přehledem splňují požadavky na výkonnost moderních motorů a disponují  nejnovějšími certifikacemi automobilek. Mogul se osvědčil i v extrémních podmínkách. Konkrétně olej MOGUL EXTREME Sport používá ve svých závodních speciálech česká rally ikona Roman Kresta,“ říká Luboš Krejčík, projektový manažer zodpovědný za značku Mogul.

 

Mogul opět v rally

Právě spolupráce s Romanem Krestou pomáhá zbavit Mogul nálepky oleje pro majitele stodvacítek. Letošní projekt navíc počítá i s pomocí fanoušků českého šampiona při  návrhu designu Škody Fabia S2000, se kterým posádka Roman Kresta – Petr Gross vyrazí v barvách značky Mogul do českého rally šampionátu. Vypsaná soutěž měla jednoduchá pravidla. Všichni zájemci si mohli na facebookových stránkách MOGUL MOTOR OILS stáhnout podklady v podobě bílé Fabie S2000 zobrazené ze všech pohledů a k tomu loga hlavních partnerů. Ze zaslaných návrhů komise, složená ze zástupců společnosti PARAMO a posádky Roman Kresta-Petr Gross, vybere nejlepší návrh, jehož autor vyhraje svezení na sedadle spolujezdce Kresty při testu Škody Fabia S2000.

 

Autoškola národa

Značka MOGUL se také připojila k bezpečnostnímu projektu Autoškola národa, který se již podruhé objeví na českých obrazovkách. Olejáři z Pardubic tak dávají jasně najevo, že jim není lhostejná situace na českých silnicích.