MotorInfo

Mototechna přichází s flexibilní variantou operativního leasingu na zánovní vozy

14.8.2017 17:10
Mototechna přichází s flexibilní variantou operativního leasingu na zánovní vozy

Nový produkt Puzzle je nabízen firemním zákazníkům, společnost tím chce konkurovat prodejcům nových automobilů.

Mototechna, značka pro prodej zánovních vozů v rámci skupiny AAA AUTO, nově poskytuje firemním klientům při nákupu vozů do 2 let stáří flexibilní variantu operativního leasingu s kalkulací zůstatkové hodnoty a možností odkupu po doplacení úvěru. Nový produkt Puzzle je nabízen ve spolupráci s Českou spořitelnou.

Novinka, která nese název Puzzle, je dostupná výhradně v prodejních sítích společnosti AAA AUTO a značky Mototechna. Na tuzemském trhu se jedná o naprosto ojedinělý finanční produkt, který umožňuje zákazníkovi nabídnout modernější a flexibilnější variantu leasingu s kalkulací zůstatkové hodnoty a možností odkupu po doplacení úvěru. „Je to naše varianta k produktům nyní nabízeným v rámci financování dealery nových aut a v posledním období oživenému operativnímu leasingu. Díky produktu Puzzle došlo ve zkušebním provozu k navýšení objemu prodaných vozů. Do konce roku očekáváme zvýšení až o třicet procent u firemních zákazníků. Obchodním partnerem, který financování v rámci produktu Puzzle zajišťuje, je společnost Česká spořitelna,“ uvedl provozní ředitel AAA AUTO Petr Vaněček.

Značka Mototechna v září oslaví 5 let a nabízí ihned k prodeji více než 1 200 zánovních vozů s nájezdem do 40 000 kilometrů. Všechny vozy mají jasnou servisní historii a většinou platnou záruku od výrobce. Zajímavou výhodou kromě okamžité dostupnosti je také výrazná finanční úspora oproti novým automobilům, která může být až 40 %. Velmi žádaná je například roční Škoda Fabia kombi s motorem 1.2 TSI a nájezdem do 15 000 kilometrů. Vůz ve výbavě Style pořídíte za 300 000 korun a uspoříte tak více než 16 % oproti ceně nového vozu. Při akontaci 10 % pak měsíční splátka na 3 roky vyjde na 5 500 korun včetně DPH a pojištění. Majitelé firem pak často sáhnou po modelu Volkswagen Passat combi z roku 2016 s motorem 2.0 TDI, převodovkou DSG a pohonem 4×4. Ve výbavě Highline lze vůz zakoupit za 750 000 korun a uspořit více než 30 % proti ceně nového vozu. Při akontaci 25 % se měsíční splátka na 3 roky dostane na 9 900 korun včetně DPH a pojištění.

Společnost mimo jiné nabízí nadstandardní služby, jako je bezplatné ocenění stávajícího vozového parku a případně jeho odkup za hotové. Tým obchodních zástupců pro klíčové zákazníky poskytuje také konzultace k možné modernizaci vozového parku. Od začátku roku AAA AUTO prodalo firmám v České Republice více než 2 000 vozů a vzhledem k delším výrobním lhůtám některých nových modelů dál stoupá poptávka po zánovních vozech. Více o flexibilním leasingu se dočtete na www.mototechna.cz.

 

Foto:J.Svoboda