MotorInfo

Příslušenství pro Volkswagen Aerton

24.6.2017 08:31
Příslušenství pro Volkswagen Aerton

Nový Arteon zaujme na první pohled svým emocionálním designem. Vlastnosti nového modelu kategorie „gran turismo“ ještě více umocní výrazný design kol z lehké slitiny z nabídky Originálního příslušenství Volkswagen

Protože je však Arteon také prostorným sedanem se splývavou zádí a vysokou úrovní užitných vlastností, zahrnuje sortiment příslušenství rovněž praktická řešení pro přepravu nákladu uvnitř vozu i mimo interiér, komfortní doplňky nebo ochranné prvky pro zachování hodnoty vozidla.

Pro Arteon jsou na výběr hned čtyři designy kol z lehké slitiny. Působivou dynamiku nového modelu Arteon umocní 20“ kola „Rosario“ z lehké slitiny a 19“ kola „Montevideo“ z lehké slitiny. Kola „Rosario“, lakovaná matným tmavě grafitovým odstínem, přitahují pozornost svými paprsky v designu, který připomíná turbínu. Leskle černá kola „Montevideo“ sázejí na neobvyklé uspořádání paprsků. Nevšední vlastností je jejich optimalizovaná aerodynamika, která minimalizuje turbulence proudícího vzduchu v oblasti podběhů kol.

Pro řidiče, kteří chtějí mít na svém voze Arteon kola s menším průměrem ráfku, jsou kromě toho určena osvědčená 18“ kola „Sebring“ z lehké slitiny s metalickým lakem v odstínu šedá Galvano a designem s 5 dvojitými paprsky. Speciálně po zimní provoz byla vyvinuta 17“ kola „Merano“ z lehké slitiny v odstínu stříbrná Brillant, která jsou nápadná svým markantním designem s 10 paprsky. Všechna kola z lehké slitiny jsou testována podle přísných kritérií koncernu Volkswagen, čímž je zaručena vysoká úroveň bezpečnosti a funkčnosti.

Řidiči vozů Arteon mají kromě toho v sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen na výběr také užitečné produkty a doplňky s ochrannou funkcí pro výzvy každodenního provozu, jako jsou ochranné rohože, lapače nečistot, řešení pro zavazadlový prostor, ochranné lišty pro práh zavazadlového prostoru a mnoho dalších položek. Informace o kompletním sortimentu příslušenství pro model Arteon naleznete u prodejců Volkswagen.

 

Foto:Volkswagen