Od října letošního roku dochází k dalším změnám v oblasti povinného ručení.
...
Renault představuje nový a jedinečný restomod show car, který vznikl ve spolupráci s francouzským designérem Orou Ïto...
Zatímco společnost PORR dokončuje rozšíření metra ve Vídni, výstavba pražské linky D je stále v nedohlednu.
...
Společnost RPJ International s.r.o. představí na veletrhu Autotec 2008 hned několik novinek. SEDA-bude vystavena a předváděna kompletní linka na odsátí provozních kapalin z autovraků, včetně doplňků na vyřezávání autoskel, likvidaci airbagů a střihání katalyzátorů.
SCHOLZ- budou představeny kompletní regálové systémy na uskladnění a evidenci pneumatik a kol; včetně elektrického vozíku pro manipulaci s koly do výšky 5 metrů.
SIRIO-nový typ 4D zařízení pro měření a seřizování geometrie náprav. Nejrychlejší a nejpřesnější systém bude v Brně představen jako novinka na našem trhu.
FACOM-kompletní sortiment profesionálního nářadí včetně novinek. Ruční, elektrické, pneumatické a AKU nářadí od předního světového výrobce s devadesátiletou tradicí.
FAN-budou předvedeny nové invertory pro bodování moderních karoserií z pevnostních plechů a také svářečka na hliníkové karoserie.
AS-kompletní řešení odsávání výfukových zplodin včetně nového systému, který kombinuje systém navíjecích bubnů s odsávací hliníkovou lištou.
MAVEL-sortiment navíjecích bubnů-prodlužovaček na stlačený vzduch, 220-380V, olej a vodu.