MotorInfo

Zlaté jehlice pro nejlepší dealery Volkswagen

11.2.2008 16:44
Zlaté jehlice pro nejlepší dealery Volkswagen

Prestižním oceněním „Zlatá jehlice", kterým koncern Volkswagen každoročně vyznamenává své nejlepší dealery, se od tohoto roku mohou chlubit další čtyři zástupci české prodejní a servisní sítě Volkswagen: Auto Jarov s.r.o., Autocentrum Elán s.r.o., Auto-Exner s.r.o.

a Auto Strakonice s.r.o.

Letošními oceněnými jsou Pavel Hejda z Auto Jarov, Eva Dvořáková z Autocentra Elán, Radek Exner z Auto-Exner a Miroslav Šrachta z Auto Strakonice. Společnost Import VOLKSWAGEN Group patřila i vroce 2007 ke 100 nejlepších firem CZECH TOP 100.

Zlaté jehlice uděluje vedení koncernu Volkswagen na základě nominací, navržených národními importéry jednotlivých zemí. „Kritéria jsou velmi náročná a hodnocení komplexní - výkony podniku za delší časové období, profesionalita při řízení, loajalita vůči reprezentované značce VW, kompetence a aplikace moderních metod a procesů v podniku a důležitá je i aktivita při uplatňování nejmodernějších technologických postupů a podobně," vysvětluje Rudolf Javurek, generální ředitel společnosti Import VOLKSWAGEN Group s.r.o. a dodává: „Společnosti Import VOLKSWAGEN Group se také díky výsledkům podařilo i v loňském roce nadále s přehledem umístit v prestižním žebříčku 100 nejlepších firem v České republice - CZECH TOP 100."

Kromě Zlatých jehlic mohou nejlepší obchodní partneři získat i tzv. Diamantovou jehlici. Z dealerů v České republice se toto ocenění podařilo získat zatím pouze Josefu Fojtíkovi ze společnosti Auto Jarov s.r.o. a Janu Hellerovi ze společnosti AUTO Heller s.r.o. KR Rudolf Javurek, generální ředitel Import VOLKSWAGEN Group, je získal již v roce 1989.

Vratislav Strašil, vedoucí divize osobních vozů značky Volkswagen k tomu uvádí: „Mezinárodně uznávaná ocenění koncernu Volkswagen samozřejmě vypovídají také o úrovni daného trhu. Nás proto velmi těší, že rodina tuzemských držitelů Zlatých jehlic se rozrůstá a navíc máme již i dvě diamantové jehlice."